Co o nas mówią?

Opinie naszych klientów

Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie są kompetentni i dbają o każdy szczegół. Ponad standardową usługę, dodatkowo pomogli w nagłej usterce.

Avatar T-lp
Tomek – kwiecień 2024
Klient

Najlepsi!

Avatar Madzioszy
Madzioszy – październik 2023
Klient

Great service and fast. Very pleasant people working here! Thanks I have no time to wait and guys give me appointment time for early morning.

Avatar - Anna
Anna – marzec 2022
Klient

Auto wyjechało od chłopaków w dużo lepszym stanie niż zostało oddane, aż miło zawiesić oko. Do tego na bieżąco informacje co warto zrobić w aucie.

Avatar Suhehe
Suhehe – wrzesień 2021
Stały Klient

Samochód po wizycie u was wygląda jakby z taśmy produkcyjnej wyjechał! Idealnie wysprzątany + glinkowanie z woskiem nadało mojej Hondzie nowego.

Avatar Kamil
Kamil – listopad 2020
Klient
Feedback

Zostaw swoją opinię

Twoje uwagi są dla nas cenne. Napisz co Ci się u nas podobało a co chciałbyś zmienić.


  Wszystkie referencje

  Klienci o nas

  Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie są kompetentni i dbają o każdy szczegół. Ponad standardową usługę, dodatkowo pomogli w nagłej usterce mechanicznej (nie z ich winy), wykraczającej całkowicie poza detailing, dzięki czemu mogłem na drugi dzień pojechać w trasę. Dałbym 6+, gdyby była taka możliwość. Jeszcze raz dziękuję Panowie!

  Avatar T-lp
  Tomek – kwiecień 2024
  Klient

  Najlepsi!

  Avatar Madzioszy
  Madzioszy – październik 2023
  Klient

  Great service and fast. Very pleasant people working here! Thanks I have no time to wait and guys give me appointment time for early morning 🔥🔥🔥

  Avatar - Anna
  Anna – marzec 2022
  Klient

  Auto wyjechało od chłopaków w dużo lepszym stanie niż zostało oddane, aż miło zawiesić oko. Do tego na bieżąco informacje co warto zrobić w aucie dodatkowo i nawet naliczane rabaty.

  Avatar Suhehe
  Suhehe – wrzesień 2021
  Stały Klient

  Usługi: Glinkowanie lakieru, Odkurzanie, Woskowanie samochodów, Odkurzanie, Usuwanie rys Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm.

  Avatar M. Hanak
  Mateusz – kwiecień 2021
  Klient

  To jest bardzo dobra myjnia samochodowa w Lublinie. Można odnieść wrażenie, że wykonującym usługę na prawdę zależy na doprowadzeniu auta do perfekcyjnego wyglądu.

  Avatar Lapserwis
  Serwis Laptopów Lublin – grudzień 2020
  Firma usługowa

  Samochód po wizycie u was wygląda jakby z taśmy produkcyjnej wyjechał! Idealnie wysprzątany + glinkowanie z woskiem nadało mojej Hondzie nowego życia, polecam serdecznie!

  Avatar Kamil
  Kamil – listopad 2020
  Klient

  Dobra myjnia dla aut firmowych. Usługi wykonane solidnie i szybko, duża dbałość o stałego klienta. Zauważalna elastyczność cenowa przy zamówieniach.

  Avatar Wignet
  WIGNET ISP – grudzień 2019
  Firma informatyczna
  Call Now Button